Menu Close

Bohatšia vianočná výzdoba

S príchodom vianočných sviatkov sa opäť rozsvietia aj ulice Prievidze vďaka spoločnosti Technické služby mesta Prievidza s.r.o. (ďalej len TSMPD s.r.o.), ktorá tak ako po minulé roky, aj v roku 2014 zabezpečí vianočnú výzdobu. Keďže vianočná výzdoba (video youtube) bude aj tento rok o čosi bohatšia, s montovaním jednotlivých elementov začali zamestnanci TSMPD s.r.o. už v 45. týždni, čiže o týždeň skôr ako obvykle.

                Nové prvky vianočnej výzdoby budú na obyvateľov a návštevníkov Prievidze čakať na Bojnickej ceste, na Pribinovom námestí pred obchodným domom Elektrik a tiež na Švéniho ulici pred Priorom, kde bola zrekonštruovaná časť námestia. Po minuloročnej novinke v podobe rodinky snehuliakov je aj tento rok prichystané prekvapenie pre tých najmenších. Bude ním 3D postava anjela, ktorá bude umiestnená práve v blízkosti farského kostola sv. Bartolomeja. Pestrejší bude aj hlavný vianočný strom na Námestí Slobody.

                Vianočné osvetlenie a výzdoba budú v Prievidzi a v jej prímestských častiach kompletne namontované a prichystané k slávnostnému spusteniu k 5. decembru 2014.

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy