Ponuka práce v spoločnosti Technické služby mesta Prievidza s.r.o.

Údržbár verejného osvetlenia

Počet voľných pracovných miest: 1
Miesto výkonu práce: Mariánska 17, Prievidza , 971 01
Kontaktná osoba: Bc. Viera Ďurčeková, viera.durcekova@tsmpd.sk
Základná zložka mzdy (v hrubom): 890 € za mesiac
Dátum nástupu: 1.7.2022
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu, počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Údaje o pracovnom mieste:

Náplň (druh) práce

Údržba, oprava a starostlivosť o verejné osvetlenie v meste, údržba cestnej svetelnej signalizácie a mestského rozhlasu, vianočná výzdoba…

Ponúkané výhody

Základná mzda 890 EUR + mesačné prémie 5% + štvrťročné prémie 3% + koncoročná odmena. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Pracovné podmienky:

Pracovný čas: od 06:30 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola – elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Osvedčenie samostatný elektrotechnik § 22 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. (§ 23).

Dobrý zdravotný stav, práca vo výškach, prax v odbore.

Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno: Technické služby mesta Prievidza s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31579183
Internetová adresa: https://tsmpd.sk
Telefón: 0465422412
Charakteristika: Správa a údržba mestského majetku, verejného osvetlenia a CSS, športovísk, parkovísk, verejnej zelene, cintorínov…
Adresa: Mariánska 17, Prievidza, 971 01