Menu Close

Športoviská počas vianočných prázdnin

K zimným mesiacom patria aj zimné radovánky v podobe stavania snehuliakov, lyžovania či sánkovania. Ak však snehová nádielka nepríde, nemusíte s deťmi zúfať. Stačí vytiahnuť korčule a využiť rozšírené korčuľovanie pre verejnosť na zimnom štadióne, či využiť znížené vstupné na mestskú plaváreň.

„Vianočný čas väčšina z nás trávi so svojimi blízkymi, no nemusí to byť len pečením vianočného pečiva a sledovaním rozprávok, ale aj spoločnými športovými zážitkami. Preto sme pre našich obyvateľov pripravili dve akcie v podobe zľavneného vstupu na mestskú plaváreň a rozšíreného korčuľovania pre verejnosť,“ hovorí o pripravovaných aktivitách primátorka Katarína Macháčková.

Cez víkendy od polovice decembra a v čase vianočných prázdnin tak môžu návštevníci využívať korčuľovanie pre verejnosť na zimnom štadióne v 1,5 hodinových cykloch dvakrát za deň a to za symbolickú cenu 1 €. Presný rozpis korčuľovania bude aktualizovaný na stránke www.tsmpd.sk

Pokiaľ nepatríte k fanúšikom zimných športov, využite možnosť navštíviť mestskú plaváreň, kde v priebehu mesiaca december počas víkendov  zaplatíte za plávanie znížené vstupné 1,50 €.

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy